Magdalena Therkildsen

Mentor estetyki, designer, trener

Estetyka, doświadczenie i rozwój. Po 15 latach pracy w agencjach i korporacjach wybrałam pracę zdalną, bo daje mi wolność i niezależność. Dzięki temu pracuję z pasją. Tworzę produkty cyfrowe dla przedsiębiorców, grafików i branży UX, prowadzę grupy mastermind i pokazuję, czym są estetyczne konsumenckie doświadczenia.

„Detale mają znaczenie”

Myślę, że świat potrzebuje estetycznych, pozytywnych doświadczeń i więcej zadowolonych ludzi.

Moja historia.

Odkąd pamiętam, zawsze czułam głęboką potrzebę upiększania świata i często wymyślałam coś z niczego. Lubię podążać za tym, co jest dla mnie najlepsze na dany moment, dzięki temu pracuję efektywniej. Uważam, że za dużo jest oceniania a za mało doceniania, dlatego tworzę środowisko wzrostu potencjałów kreatywnych w wymiarze online. Ludzie potrzebują być doceniani, wtedy się otwierają i dają z siebie więcej. Doświadczyłam tego osobiście. Wszystko mamy w sobie, potrzebujemy tylko wiary w siebie i życzliwych ludzi wokół :) 

Edukacja i praca.

Po ukończeniu liceum plastycznego, studiowałam wzornictwo i projektowanie komunikacji wizualnej na ASP w Krakowie oraz books & graphic design w Wiedniu. W 2018 roku ukończyłam UX Design na SPWS w Warszawie.

Przez ponad 10 lat projektowałam opakowania w sektorze FMCG (Fast-Moving Consumer Goods), później jako przedsiębiorca po stronie kreacji jak i biznesu współpracując z firmami zewnętrznymi. W 2014 roku zostałam certyfikowanym trenerem i coachem, bo chciałam nauczyć się pomagać innym. Prowadziłam stacjonarne warsztaty dla projektantów i przedsiębiorców. Obecnie współpracuję jako Researcher w branży UX oraz tworzę własne projekty cyfrowe dla projektantów i przedsiębiorców (kursy online, e-booki i kreatywne mastermindy). Szkolę z zakresu estetyki wizualnej, infografiki produktowej i projektowania doświadczeń.

Magda ma ogromne wyczucie estetyczne i głębokie pragnienie upiększania świata. I tego wizualnego i tego duchowego. Każdy aspekt uruchamia w niej zamysł i chęć odnalezienia lepszej, skuteczniejszej wersji. Daje dużo trafnych uwag zapalając lampki, umożliwiające spojrzeć na projekt lub problem z innej perspektywy. Podziwiam w niej zawzięcie w wykonywaniu projektów i celów, które jasno sobie wyznacza.

Jolanta Ambrożewicz

www.marketing-interakcyjny.pl

Poznając Magdę to było przypomnienie, że są ludzie, którym może zależeć na rozmowie i zgłębianiu interesujących tematów – w to już często wątpiłam. Bardzo żałuję, że tak mało miałam szansy z nią rozmawiać o tym jak widzi świat UX i świat doświadczeń, obrazów. Czuję duży niedosyt, mam nadzieję, że to się jeszcze uda nadrobić, bo mam wrażenie, że naprawdę dużo mnie ominęło z tego, co ma do zaoferowania światu i tym samym również mi :)

Aleksandra Błaszczak

www.zagadki-ebiznesu.pl

I can highly recommend Magdalena Therkildsen as a very skilled graphic design art director. In many occasions she has solved visual challenges for logos, corporate design and digital platforms. Every time delivered and approved within budget and time schedule.

Michael Raffnsoe

Executive Marketing Professional

Magdę poznałam na studiach na Wydziale Form Przemysłowych krakowskiej ASP. Jest niezwykle pracowitą, ambitną, twórczą, szukającą nietuzinkowych rozwiązań i dążącą do celu osobą. Była i jest nieprzerwanie inspiracją dla mnie i dla innych. Wielokrotnie miałam przyjemność z nią współpracować i za każdym razem jej wiedza i doświadczenie pełniły ważną rolę na każdym etapie procesu projektowego. Jest osobą, dla której niemożliwe nie istnieje. Jest też niezwykle ciepłym i sympatycznym człowiekiem.

Adelina Arendarska

graphic designer

Dołącz do mojej społeczności na facebook.

Zapraszam Cię serdecznie.

Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś.

Dominick Coniguliaro