Cześć,

Jestem Magda. Pasjonuje mnie dbałość o detale i kreowanie pozytywnych doświadczeń konsumenckich.

 

Lubię zamieniać problemy i frustracje konsumentów w proste, intuicyjne rozwiązania i dobre doświadczenia. Finalnie w powodzeniu projektu najczęściej chodzi o detale. Kiedy nie projektuję, znajdziesz mnie w szkole jogi lub w klimatycznej kawiarni.


Obszary i zakres działań.

CX – Customer experience

Specjalizacja: hotele

Research

Analiza punktów styku obiekt – konsument

Audyt użyteczności i komunikacji wizualnej

Projektowanie zmian

UX – User experience

Interaction design

UX design

Research

Estetyczne przedmioty są uznawane jako łatwiejsze w obsłudze.

Praca.

Po ukończeniu studiów zaczęłam pracować jako packaging designer w sektorze FMCG (Fast-Moving Consumer Goods), później zarówno po stronie kreacji jak i biznesu, jako freelancer, manager i przedsiębiorca. Obecnie współpracuję jako UX Designer/Researcher i konsultant ds. projektowania doświadczeń konsumenckich. Przeprowadzam audyty, udzielam konsultacji z zakresu estetyki, interakcji i komunikacji wizualnej (wsparcie merytoryczne, mentoring).

Nauka.

2018. UX Design, studia podyplomowe, SWPS, Warszawa.
2015. Trener biznesu / Coach, Grupa Trop, Warszawa;
2004. Projektowanie komunikacji wizualnej i wzornictwa przemysłowego, ASP Kraków;
2003. Projektowanie form użytkowych, Uniwersytet Sztuki, Wiedeń / stypendium;

 

I can highly recommend Magdalena Therkildsen as a very skilled graphic design art director. In many occasions she has solved visual challenges for logos, corporate design and digital platforms. Every time delivered and approved within budget and time schedule.

Michael Raffnsoe

Executive Marketing Professional

Magda ma ogromne wyczucie estetyczne i głębokie pragnienie upiększania świata. I tego wizualnego i tego duchowego. Każdy aspekt uruchamia w niej zamysł i chęć odnalezienia lepszej, skuteczniejszej wersji. Daje dużo trafnych uwag zapalając lampki, umożliwiające spojrzeć na projekt lub problem z innej perspektywy. Podziwiam w niej zawzięcie w wykonywaniu projektów i celów, które jasno sobie wyznacza.

Jolanta Ambrożewicz

www.marketing-interakcyjny.pl