Opinie uczestników

Co mi dały spotkania mastermind? Dzięki naszym spotkaniom mastermindowym realizowałam swoje cele. Na każdym spotkaniu czułam się bezpiecznie, wiedziałam, że mogę się otworzyć bez obaw, że ktoś „ukradnie” moje pomysły albo mnie skrytykuje. Zawsze miałam wsparcie i bardzo inspirujący feedback. Zawsze po spotkaniu miałam dużo energii do działania. Realizowałam swoje plany, bo nie tylko ja widziałam w tym sens i wartość.

Mastermind to wirtualna burza mózgów w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Tu nie ma głupich pomysłów :) Dla mnie nasz mastermind był na tak wysokim poziomie, że nie wiem, co jeszcze mogłoby być lepsze! 

Iwona Kucharska

www.dietcoaching.wroclaw.pl

Fakt, że spotykamy się do dziś (oczywiście już w luźniejszej formule) mówi sam za siebie: grupa była świetnie dobrana, mistrzowsko poprowadzona, każda z nas (myślę, że śmiało mogę mówić w imieniu grupy) z dużym zadowoleniem podchwyciła ideę kontynuacji spotkań w formacie comiesięcznym. Teraz jestem dużo bardziej pewna, świadoma swoich decyzji biznesowych, ale ciągle cenię konstruktywną krytykę grupy oraz możliwość przeglądania się w oczach branż współuczestniczek (dawnej) grupy Mastermind.

Choćbym bardzo chciała – nie przychodzi mi do głowy nic, co mogło by działać jeszcze lepiej w tych spotkanich. W 100% polecam. Ze swojej strony czekam jedynie, kiedy możliwość uczestniczenia w Mastermind pojawi się jako oferta, którą będę mogła polecać swoim partnerom biznesowym i znajomym.

Agnieszka Gaczkowska

www.oplotki.pl

Poznałam osoby, które zmagają się z tymi samymi problemami technicznymi co ja. To dla mnie samej była ważna informacja, że nie muszę być od razu we wszystkim doskonała żeby zacząć, tylko robię to małymi krokami i w swoim tempie. Zaakceptowałam proces powstawania pomysłu i jego wdrażania w życie i to zdecydowanie mnie wzmocniło i dało sile wytrwałości w realizacji zamierzeń. Zaakceptowałam równie, że mój pomysł może ulegać zmianom i to też jest w porządku, bo najważniejsze aby to co robię było w zgodzie ze mną.

Aneta Rydz

W czym mi pomogły spotkania MasterMind? We wszystkim. To był power do działania, niezwykle cenne wskazówki i inspiracja, świadomość że nie ma problemu nie do rozwiązania, bo jest ogromne wsparcie. Jest dla mnie genialnym sposobem na rozwiązanie problemów, sprostanie wyzwaniom i opanowanie trudnych tematów związanych z prowadzeniem biznesu. Jest niesamowitym wybuchem kreatywności.

Daria Bogacz

www.hir.pl

Co mi dały spotkania Mastermind? Te 6 spotkań dało mi mnóstwo energii, radości, entuzjazmu i wdzięczności. Zmotywowało mnie do działań i podjęcia wielu odkładanych na wieczne później decyzji. Dzięki powtarzalności i zobowiązaniom przed grupą posunęłam się ze swoim projektem naprzód, nabrałam większej pewności, że to co robię ma wartość i warto dzielić się tym ze światem. Do tego poznałam FANTASTYCZNE osoby, z którymi mam dużo wspólnych zainteresowań i myślę, że jeszcze wiele wspólnie zdziałamy. Czuję się odważniejsza i z większą nadzieją oraz pewnością siebie patrzę w przyszłość. Czuję swą sprawczość dzięki podjętym działaniom oraz cieszę się, że moje pomysły były wsparciem dla pozostałych Uczestniczek.

Jolanta Ambrożewicz

www.marketing-interakcyjny.pl

Co mi dały spotkania mastermind? Zdecydowanie spotkania z Tobą to dla mnie jeden wielki moment AHA w kwestiach technicznych! Wiem już, że wystarczy na spokojnie przejrzeć problem, nie skupiać się na swoich ograniczeniach, a rozwiązanie zawsze się znajdzie. Za to szczególnie dziękuję!

Kinga Fromlewicz

www.silapr.pl

Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś.

Dominick Coniguliaro